Web Site Tasarımı

Kurumsal Web size özel web sitesi servisleri sunuyoruz. Kapsamlı ya da minimal, kurumsal ya da bireysel tüm web tasarım çözümleri için doğru adrestesiniz.Web tasarım servisinde ihtiyaçlarınız ne ise, sizi doğru yönlendirererek en verimli sonucu almanızı sağlarız. Ek olarak bütçenize en uygun çözümü de illa ki sunarız.

Admin Panelli Dinamik Web site Gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay yönetim paneliniz ile sitenizdeki içeriği kolayca değiştirip güncelleme yapabilirsiniz. Menüler, alt menüler yani bütün sayfalar admin panel üzerinden kaldırılıp eklenebilmektedir.Logo, banner,blog yazı, fotoğraf, haber ekleme silme özellikleri olan bir dinamik web site türünü sizin hizmetinize sunmaktan keyif duyarız.

Kullanıcı Dostu E-ticaret, E-ticaret yazılımlarımızda gereksiz hiç bir kod bulunmaz, işlevsellik ile programlanır ve yüksek güçteki sunucularda çalışır. Bir e-ticaret sisteminde bulunması gereken tüm özellikler yazılımlarımızda mevcuttur. Tüm programlaması kullanım kolaylığı üzerine oturtulan yazılımlarımız ürünleriniz için ideal bir eticaret sistemidir.

Komedya Yazılım & Tasarım
Komedya Yazılım & Tasarım
Komedya Yazılım & Tasarım
Komedya Yazılım & Tasarım
Teklif Alın
close slider
İNSTAGRAM'DA BİZ